KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114158
nr 1411 4158
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, komposition, Chicago, Usa. Olja på pannå, 44x86cm, yttermått inklusive ram: 47x88cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:45:33
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr